УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна сторiнка
Про управління
Популярні документи
Державні закупівлі
Заповідна справа
Стан довкілля
Порядок надання адміністративних (державних) послуг
Вакансії
Колегія
Очищення влади
Публікації
Громадська рада,
Орхуський інформаційний центр
Звернення громадян та доступ до публічної інформації,Громадське обговорення
Зворотній зв’язок

Новини » Вже завтра українці відзначатимуть День Довкілля


Вже завтра українці відзначатимуть День Довкілля

День довкілля — свято України. Відзначається щорічно в третю суботу квітня.Основною метою святкування Дня довкілля є привернення уваги людей до проблем збереження навколишнього природного середовища шляхом залучення громадськості до акцій з впорядкування території населених пунктів, озеленення парків, скверів, проведення еколого-просвітницьких заходів у школах та інших освітніх установах.

Всесвітній День Довкілля – це подія з різноманітними акціями по всій Землі: вуличні ралі, велосипедні паради, зелені концерти,конкурси творів та плакатів у школах, висадка дерев, а також прибирання територій та збір сміття. До цього дня в світі проводять і інші заходи, наприклад "марш парків" – щорічну міжнародну екологічну акцію, яка спрямована на підняття престижу заповідної справи та надання практичної допомоги природоохоронним установам. Основні заходи "Маршу парків" розпочинаються у "День довкілля" і завершуються в "День землі" - 23 квітня.

В Україні до Дня довкілля традиційно здійснюється висадка дерев, створення квітників та газонів, боротьба із стихійними сміттєзвалищами, прибирання від сміття зелених зон та території парків і скверів, проведення інформаційних та освітніх екологічних заходів.

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони довкілля і дати всім вирішенню екологічних проблем і сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є саме громади та громадська думка.

Підвищення екологічної свідомості суспільства засвідчує необхідність робити серйозні, принципові кроки в напрямі збереження довкілля, а не просто декларувати чергові принципи. Екологічні проблеми – це проблеми, що стосуються кожного жителя і України, і всієї Землі, і вирішувати їх необхідно також спільними зусиллями.


Також звертаємо Вашу увагу на те, що наступної суботи 23 квітня 2016 року на території області буде проведено захід з благоустрою населених пунктів в межах щорічної акції «За чисте довкілля».15.04.2016


 Фотоархiв
Архів фотографій
Верховна Рада
УкраїниДержекоінспекція
в Миколаївській області

Всі права належать управлінню екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації
2013 рік